Telefon : 0 850 346 62 10 | Email : info@nakliye.web.trEvden eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliye


şehirler arası nakliyat,parça eşya şehirler arası taşımacılık,evden eve şehirler arası nakliyat

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı :Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat hizmetinin kesinlikle profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunulması gerekiyor. Müşterilerimizin en değerli eşyalarını taşıdığımızın bilincinde olarak kendi eşyalarımızı taşırmış gibi bir özenle nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı daha kaliteli şartlarda taşıyabilmek ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde nakliye edebilmek için, nakliye öncesinde ekspertiz hizmeti veriyoruz.
 
Ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızın her birini detayı raporumuzda yer vererek, hizmet maliyetini ve gerekli olan nakliye parçalarını net bir biçimde belirleyebiliyoruz. Hazırladığımı bu rapor çerçevesinde nakliye gününde eşyalarınızın her birinin niteliklerine özel olarak paketleme ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Özellikle eşyaların niteliklerine uygun olmayan paketleme ürünlerinin yeterli güvenliği sağlayamadığından kesinlikle eşyalarınızı en iyi şekilde koruyacak türde paketleme ürünlerini kullanıyoruz.
 

Şehirlerarası Taşımacılıkta İhtiyaçlarınıza Yönelik Hizmet

 
Daha sonra ise eşyalarınız, alanlarında uzman olan nakliye personellerimiz tarafından en ideal şekilde ambalajlanarak, araca yüklenmeye hazır hale getirilmektedir. Tüm eşyalarınızın ambalajlanmasını gerçekleştirdikten sonra, nakliye aracımıza yükleme işlemini bir düzen içerisinde yaparak, indirme sırasında eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebiliyoruz. Özel tasarım nakliye aracımızda eşyalarınızı tamamen güvenlik önlem ve kuralları çerçevesinde yeni adreslerine taşıyoruz.
 
Teknolojinin Kullanımı
 
Vip Nakliyat tüm araçlarında yerleşik olarak bulunan GPS cihazları sayesinde nakliye araçlarını sürekli gözlemler ve kaza ya da arıza gibi herhangi bir olumsuzluk durumunda derhal gereken yardımı ulaştırarak nakliye sürecinin kesintiye uğramamasını sağlar. Gerektiğinde yedek kamyon göndererek malın güvenli şekilde transferi sağlanır. Profesyonel sürücüleri ve eğitimli personeli sayesinde hiç bir şart ve durumda hizmetin kesintiye uğramaması değişmez firma kuralımızdır. Şehirlerarası Nakliyat hizmeti esnasında karşılaşılabilecek olan tüm riskler seyahat öncesinde personele bildirilir ve gerekli tedbirler alınır. Olumsuz hava koşulları nedeniyle yolda mahzur kalma riski de dahil olmak üzere her türlü tedbirler alınıp araçların eksiksiz bakımları yapılarak nakliye süreci başlar. 24 saat Şehirlerarası taşımacılık hizmetimizde eşyalarınızı kesinlikle en yüksek güvenlik önlemleri ile taşımaya özen gösteriyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı en kısa süre içerisinde yeni adresine ulaştırıyoruz. Eşyalarınızın uzun yolda oluşabilecek her tür olumsuz etkene karşı önlem alınarak güvenle taşınabilmesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin eşyalarını, hizmet öncesinde hazırladığımı rapor dahilinde sigorta kapsamı altına alıyoruz.
 
Büyük bir titizlik ve dikkat içerisinde nakliye hizmeti sunan personelimiz, 7/24 kesintisiz olarak kaliteli hizmet sunuyor. Eşyalarınız mesafenin uzunluğuna göre nakliye hizmeti öncesinde belirlenmiş olan süre zarfında yeni adresinize tam zamanında ulaştırarak, sizlerin mağdur olmamasını sağlamaktayız.
 
Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz


ÜRÜN RESİMLERİ